RN731ETTP3160F50
MFR.Part #
RN731ETTP3160F50
JLCPCB Part #
C4264857
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS