ERJ-U02D39R0X
MFR.Part #
ERJ-U02D39R0X
JLCPCB Part #
C4351715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS