ERJ-H2RD2202X
MFR.Part #
ERJ-H2RD2202X
JLCPCB Part #
C5735334
Description
-55℃~+175℃ 100mW 22kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS