ERJ-P6WJ750V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ750V
JLCPCB Part #
C3968412
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS