ERJ-U02D2201X
MFR.Part #
ERJ-U02D2201X
JLCPCB Part #
C2106436
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS