ERJ-U02F2201X
MFR.Part #
ERJ-U02F2201X
JLCPCB Part #
C1858896
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS