ERA-6VRW3091V
MFR.Part #
ERA-6VRW3091V
JLCPCB Part #
C1863534
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS