ERJ-U01J220C
MFR.Part #
ERJ-U01J220C
JLCPCB Part #
C1860085
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 22Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS