ERJ-U01F8250C
MFR.Part #
ERJ-U01F8250C
JLCPCB Part #
C4001281
Description
-55℃~+125℃ 50mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS