CPF0201B2K8E1
MFR.Part #
CPF0201B2K8E1
JLCPCB Part #
C4069538
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS