ERJ-S08F6R34V
MFR.Part #
ERJ-S08F6R34V
JLCPCB Part #
C4027784
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 6.34Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS