ERJ-U01F60R4C
MFR.Part #
ERJ-U01F60R4C
JLCPCB Part #
C1013951
Description
-55℃~+125℃ 50V 50mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS