ERA-8VRB1652V
MFR.Part #
ERA-8VRB1652V
JLCPCB Part #
C20018093
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS