ERJ-U01F4641C
MFR.Part #
ERJ-U01F4641C
JLCPCB Part #
C1860296
Description
-55℃~+125℃ 4.64kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS