ERJ-U01F4643C
MFR.Part #
ERJ-U01F4643C
JLCPCB Part #
C1860435
Description
-55℃~+125℃ 464kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS