ERJ-S06F1R21V
MFR.Part #
ERJ-S06F1R21V
JLCPCB Part #
C4309525
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.21Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS