ERJ-U01F39R0C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U01F39R0C
JLCPCB Part #
C4187549
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 39Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS