ERJ-U08D6042V
MFR.Part #
ERJ-U08D6042V
JLCPCB Part #
C2127550
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS