ERJ-U01F3650C
MFR.Part #
ERJ-U01F3650C
JLCPCB Part #
C1013935
Description
-55℃~+125℃ 365Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS