ERJ-U01F1650C
MFR.Part #
ERJ-U01F1650C
JLCPCB Part #
C4105356
Description
-55℃~+125℃ 165Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS