ERJ-H3QF3R74V
MFR.Part #
ERJ-H3QF3R74V
JLCPCB Part #
C5634870
Description
-55℃~+175℃ 250mW 3.74Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS