ERJ-U01F2873C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U01F2873C
JLCPCB Part #
C4148310
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 287kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS