ERJ-U01F2800C
MFR.Part #
ERJ-U01F2800C
JLCPCB Part #
C1860270
Description
-55℃~+125℃ 280Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS