ERJ-U01F2400C
MFR.Part #
ERJ-U01F2400C
JLCPCB Part #
C2088173
Description
-55℃~+125℃ 240Ω 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS