ERJ-U01F2671C
MFR.Part #
ERJ-U01F2671C
JLCPCB Part #
C1860428
Description
-55℃~+125℃ 2.67kΩ 50V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS