ERJ-HP6D1242V
MFR.Part #
ERJ-HP6D1242V
JLCPCB Part #
C5687980
Description
-55℃~+175℃ 12.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS