ERJ-U03D6040V
MFR.Part #
ERJ-U03D6040V
JLCPCB Part #
C4229527
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS