ERJ-U01F1743C
MFR.Part #
ERJ-U01F1743C
JLCPCB Part #
C3964404
Description
-55℃~+125℃ 174kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS