ERJ-PA2D24R3X
MFR.Part #
ERJ-PA2D24R3X
JLCPCB Part #
C3942691
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS