ERJ2RKF6803X
MFR.Part #
ERJ2RKF6803X
JLCPCB Part #
C413123
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS