ERJ-U01F1601C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U01F1601C
JLCPCB Part #
C1860285
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS