ERA-6AED4642V
MFR.Part #
ERA-6AED4642V
JLCPCB Part #
C20015649
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS