ERJ-S08F3002V
MFR.Part #
ERJ-S08F3002V
JLCPCB Part #
C2120820
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS