ERJ-P08D1911V
MFR.Part #
ERJ-P08D1911V
JLCPCB Part #
C4182514
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS