ERJ-U06D15R4V
MFR.Part #
ERJ-U06D15R4V
JLCPCB Part #
C4040134
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS