ERJ-S1TJ1R1U
MFR.Part #
ERJ-S1TJ1R1U
JLCPCB Part #
C1861031
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS