ERJ-S1TF9532U
MFR.Part #
ERJ-S1TF9532U
JLCPCB Part #
C1698299
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS