ERJ-PB3B2201V
MFR.Part #
ERJ-PB3B2201V
JLCPCB Part #
C2074576
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS