ERJ-1GJF1271C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1271C
JLCPCB Part #
C20021095
Description
-55℃~+125℃ 1.27kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS