ERJ-U1TF18R2U
MFR.Part #
ERJ-U1TF18R2U
JLCPCB Part #
C4276021
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS