ERJ-S1TF8872U
MFR.Part #
ERJ-S1TF8872U
JLCPCB Part #
C1697331
Description
-55℃~+155℃ 1W 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS