ERA-6AED6983V
MFR.Part #
ERA-6AED6983V
JLCPCB Part #
C20016239
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS