ERJ-S1TD4320U
MFR.Part #
ERJ-S1TD4320U
JLCPCB Part #
C1709840
Description
-55℃~+155℃ 1W 432Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS