ERJ-S1TF7R68U
MFR.Part #
ERJ-S1TF7R68U
JLCPCB Part #
C1862150
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 7.68Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS