ERA-3VEB1471V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3VEB1471V
JLCPCB Part #
C1861814
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS