ERJ-S1TF3601U
MFR.Part #
ERJ-S1TF3601U
JLCPCB Part #
C1698171
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS