ERJ-UP3D4752V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP3D4752V
JLCPCB Part #
C1869785
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS