ERJ-P06F8870V
MFR.Part #
ERJ-P06F8870V
JLCPCB Part #
C4225039
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS