ERJ-S1TF3161U
MFR.Part #
ERJ-S1TF3161U
JLCPCB Part #
C1699367
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.16kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS