EXB-U2H333JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-U2H333JV
JLCPCB Part #
C5700467
Package
1506
Description
16 33kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1506 Resistor Networks, Arrays ROHS